• zaklad oczyszczania miasta sopot morze molo
  • zaklad oczyszczania miasta sopot molo morze
  • zaklad oczyszczania miasta sopot molo morze

Aktualności

Awaria telefonów

Informujemy, że w dniu dzisiejszym wystąpiła awaria łączy telefonicznych w ZOM.

Prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Deklaracje na 2018

Przypominamy wszystkim mieszkańcom o obowiązku złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi do 15 lutego 2018 r.

ZOM pomaga mieszkańcom w porządkach po ulewie

Wzorem lat ubiegłych  Zakład Oczyszczania Miasta przyjmuje zgłoszenia od mieszkańców, którzy potrzebują pomocy w oczyszczaniu swoich nieruchomości ze skutków deszczu który spowodował  zalanie  piwnic i garaży w Sopocie.

 Mieszkańcy oraz podmioty, których nieruchomości oraz piwnice w skutek ulewy zostały zalane mogą zgłaszać się poza harmonogramami swoich wystawek rejonowych do

Zakładu Oczyszczania Miasta w celu wywiezienia odpadów zgromadzonych z porządkowania piwnic. Przy większej ilości odpadów istnieje możliwość podstawienia kontenerów

 

ZOM będzie realizował zgłoszenia wg. kolejności ich wpływu i w ustalonym terminie.

 

Mieszkańcy mogą zgłaszać potrzebę pomocy pod nr tel. 58 5513827 lub e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Piatek 14.04.2017 - skrócone godziny pracy

Informujemy, że dnia 14.04.2017 r. obsługa klientów (osobista i telefoniczna) odbywać będzie się w godzinach 7:00 - 14:00.

Życzymy spokojnych i mokrych Świąt.

Zespół ZOM

Wiosenne porządki 2017

Wzorem lat ubiegłych organizujemy akcję wiosennych porządków.

Akcja będzie trwała od 31 marca do 9 kwietnia 2017 r.

W ramach akcji podstawimy w 7 punktów w Sopocie kontenery do których będzie można wrzucać niepotrzebne rzeczy.

 

Zapraszamy do Wiosennych Porządków

Deklaracje na 2017 r.

Przypominamy wszystkim mieszkańcom o obowiązku złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi do 15 lutego 2017 r.