HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW BIO W 2021 ROKU

Zabudowa wielorodzinna powyżej 4 lokali

poniedziałek

Chodowieckiego
Cieszyńskiego
Junaków
Kaszubska
Kolberga
Kraszewskiego
Księżycowa
Kujawska
Łowicka
Łużycka
Malczewskiego
Małopolska
Mazowiecka
Obodrzyców
Okrężna
Podgórna
Sienkiewicza
Słoneczna
Tatrzańska
Wejherowska

wtorek

1 Maja
23 Marca
Abrahama
Andersa
Armii Krajowej
Conrada
Długosza
Grottgera
Herberta
Kasprowicza
Kochanowskiego
Konopnickiej
Kopernika
Krótka
Mickiewicza
Moniuszki
Orzeszkowej
Paderewskiego
Piaskowa
Prusa
Reymonta
Sikorskiego
Słowackiego
Struga
Tuwima
Wybickiego
Wyspiańskiego
Zacisze
Żeromskiego

środa

Bałtycka
Boczna
Broniewskiego
Budzysza
Ceynowy
Chmielewskiego
Goyki
Haffnera
Helska
Jana z Kolna 26-37
Kolejowa
Krasickiego
Królowej Jadwigi
Kubacza
Leśna
Leśna Polana
Majkowskiego
Mamuszki
Marynarzy
Mokwy
Monte Cassino
Morska
Niepodległości
Obr. Westerplatte od 18
Platanowa
Podjazd
Pokorniewskiego
Powstańców Warszawy
Poznańska
Reja
Rzemieślnicza
Sępia
Smolna
Świemirowska
Winieckiego
Zamenhofa
Zamkowa Góra

czwartek

3 Maja 2-56 parzyste
Bema
Chopina
Chrobrego
Czyżewskiego
Dąbrowskiego
Dębowa
Drzymały
Dworcowa
Fiszera
Golca
Grunwaldzka 1-84
Jagiełły
Kazimierza Wielkiego
Kilińskiego
Kordeckiego
Kościuszki
Książąt Pomorskich
Lipowa
Mieszka I
Monte Cassino 12-60 parzyste
Monte Cassino 13-37 nieparzyste
Obr. Westerplatte 1-17
Ogrodowa
Parkowa
Piastów
Plac Konstytucji 3 Maja
Plac Zdrojowy
Poniatowskiego
Pułaskiego
Skłodowskiej
Sobieskiego
Traugutta
Władysława IV 1-19
Wojska Polskiego

piątek

3 Maja 1-73 nieparzyste
Architektów
Bitwy pod Płowcami
Emilii Plater
Głowackiego
Grunwaldzka 86-101
Hestii
Jana z Kolna 1-24
Joselewicza
Karlikowska
Króla Jana Kazimierza
Langiewicza
Łokietka
Mierosławskiego
Na Wydmach
Okrzei
Plac Rybaków
Pogodna
Polna
Racławicka
Skarpowa
Sportowa
Syrokomli
Władysława IV 21-36

UWAGA: Jeżli termin odbioru odpadów przypada na dzień wolny od pracy odbiór nastąpi w dniu poprzedzającym lub następnym.

Zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna do 4 lokali

poniedziałek

Junaków
Kaszubska
Kolberga
Kujawska
Łowicka
Łużycka
Małopolska
Obodrzyców




styczeń

4, 18

luty

1, 15

marzec

1, 15, 29

kwiecień

12, 26

maj

10, 24

czerwiec

7, 21

lipiec

5, 19

sierpień

2, 16, 30

wrzesień

13, 27

październik

11, 25

listopad

8, 22

grudzień

6, 20

poniedziałek

Chodowieckiego
Kraszewskiego
Księżycowa
Malczewskiego
Mazowiecka
Okrężna
Podgórna
Sienkiewicza
Słoneczna
Tatrzańska
Wejherowska



styczeń

11, 25

luty

8, 22

marzec

8, 22

kwiecień

5, 19

maj

3, 17, 31

czerwiec

14, 28

lipiec

12, 26

sierpień

9, 23

wrzesień

6, 20

październik

4, 18

listopad

1, 15, 29

grudzień

13, 27

wtorek

23 Marca
1 Maja
Abrahama
Andersa
Armii Krajowej 63-121 nieparzyste
Armii Krajowej 66-112 parzyste
Grottgera
Konopnickiej 6-8, 9-13
Moniuszki
Orzeszkowej
Paderewskiego
Piaskowa
Prusa
Struga
Tuwima
Zacisze
Żeromskiego

styczeń

5, 19

luty

2, 16

marzec

2, 16, 30

kwiecień

13, 27

maj

11, 25

czerwiec

8, 22

lipiec

6, 20

sierpień

3, 17, 31

wrzesień

14, 28

październik

12, 26

listopad

9, 23

grudzień

7, 21

wtorek

Armii Krajowej 1-61
Conrada
Długosza
Herberta
Kasprowicza
Kochanowskiego
Konopnickiej 15-21
Kopernika
Mickiewicza
Reymonta
Słowackiego
Wybickiego
Wyspiańskiego

styczeń

12, 26

luty

9, 23

marzec

9, 23

kwiecień

6, 20

maj

4, 18

czerwiec

1, 15, 29

lipiec

13, 27

sierpień

10, 24

wrzesień

7, 21

październik

5, 19

listopad

2, 16, 30

grudzień

14, 28

środa

Monte Cassino 1-11
Boczna
Broniewskiego
Jana z Kolna 26-37
Krasickiego
Leśna Polana
Monte Cassino 1-11
Niepodległości
Podjazd
Pokorniewskiego
Poznańska
Reja
Rzemieślnicza
Zamenhofa

styczeń

6, 20

luty

3, 17

marzec

3, 17, 31

kwiecień

14, 28

maj

12, 26

czerwiec

9, 23

lipiec

7, 21

sierpień

4, 18

wrzesień

1, 15, 29

październik

13, 27

listopad

10, 24

grudzień

8, 22

środa

Bałtycka
Monte Cassino 39-63 nieparzyste
Budzysza
Ceynowy
Chmielewskiego
Goyki
Haffnera
Helska
Leśna
Majkowskiego
Mokwy
Morska
Obrońców Westerplatte 18-39
Powstańców Warszawy
Sępia
Smolna
Świemirowska
Winieckiego
Zamkowa Góra

styczeń

13, 27

luty

10, 24

marzec

10, 24

kwiecień

7, 21

maj

5, 19

czerwiec

2, 16, 30

lipiec

14, 28

sierpień

11, 25

wrzesień

8, 22

październik

6, 20

listopad

3, 17

grudzień

1, 15, 29

czwartek

3 Maja 2-56 parzyste
Bema
Chopina
Dębowa
Fiszera
Jagiełły
Lipowa
Obrońców Westerplatte 1-17
Ogrodowa
Pułaskiego
Skłodowskiej
Sobieskiego
Władysława IV 1-19

styczeń

7, 21

luty

4, 18

marzec

4, 18

kwiecień

1, 15, 29

maj

13, 27

czerwiec

10, 24

lipiec

8, 22

sierpień

5, 19

wrzesień

2, 16, 30

październik

14, 28

listopad

11, 25

grudzień

9, 23

czwartek

Chrobrego
Dąbrowskiego
Drzymały
Golca 2
Grunwaldzka 1-84
Kazimierza Wielkiego
Kordeckiego
Kościuszki
Książąt Pomorskich
Mieszka I
Monte Cassino 12-60 parzyste
Monte Cassino 13-37 nieparzyste
Parkowa
Poniatowskiego
Traugutta

styczeń

14, 28

luty

11, 25

marzec

11, 25

kwiecień

8, 22

maj

6, 20

czerwiec

3, 17

lipiec

1, 15, 29

sierpień

12, 26

wrzesień

9, 23

październik

7, 21

listopad

4, 18

grudzień

2, 16, 30

piątek

Architektów
Głowackiego
Jana z Kolna 1-25
Joselewicza
Króla Jana Kazimierza
Langiewicza
Mierosławskiego
Plac Rybaków
Pogodna
Racławicka
Sportowa






styczeń

1, 15, 29

luty

12, 26

marzec

12, 26

kwiecień

9, 23

maj

7, 21

czerwiec

4, 18

lipiec

2, 16, 30

sierpień

13, 27

wrzesień

10, 24

październik

8, 22

listopad

5, 19

grudzień

3, 17, 31

piątek

3 Maja 1-73 nieparzyste
Bitwy pod Płowcami
Emilii Plater
Grunwaldzka 86-101
Karlikowska
Łokietka
Na Wydmach
Okrzei
Polna
Skarpowa
Syrokomli
Władysława IV 21-36





styczeń

8, 22

luty

5, 19

marzec

5, 19

kwiecień

2, 16, 30

maj

14, 28

czerwiec

11, 25

lipiec

9, 23

sierpień

6, 20

wrzesień

3, 17

październik

1, 15, 29

listopad

12, 26

grudzień

10, 24

UWAGA: Jeżli termin odbioru odpadów przypada na dzień wolny od pracy odbiór nastąpi w dniu poprzedzającym lub następnym.