HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW BIO W 2021 ROKU

Zabudowa wielorodzinna powyżej 4 lokali

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

Chodowieckiego
Cieszyńskiego
Junaków
Kaszubska
Kolberga
Kraszewskiego
Księżycowa
Kujawska
Łowicka
Łużycka
Malczewskiego
Małopolska
Mazowiecka
Obodrzyców
Okrężna
Podgórna
Sienkiewicza
Słoneczna
Tatrzańska
Wejherowska

1 Maja
23 Marca
Abrahama
Andersa
Armii Krajowej
Conrada
Długosza
Grottgera
Herberta
Kasprowicza
Kochanowskiego
Konopnickiej
Kopernika
Krótka
Mickiewicza
Moniuszki
Orzeszkowej
Paderewskiego
Piaskowa
Prusa
Reymonta
Sikorskiego
Słowackiego
Struga
Tuwima
Wybickiego
Wyspiańskiego
Zacisze
Żeromskiego

Bałtycka
Boczna
Broniewskiego
Budzysza
Ceynowy
Chmielewskiego
Goyki
Haffnera
Helska
Jana z Kolna 26-37
Kolejowa
Krasickiego
Królowej Jadwigi
Kubacza
Leśna
Leśna Polana
Majkowskiego
Mamuszki
Marynarzy
Mokwy
Monte Cassino
Morska
Niepodległości
Obr. Westerplatte od 18
Platanowa
Podjazd
Pokorniewskiego
Powstańców Warszawy
Poznańska
Reja
Rzemieślnicza
Sępia
Smolna
Świemirowska
Winieckiego
Zamenhofa
Zamkowa Góra

3 Maja 2–56 parzyste
Bema
Chopina
Chrobrego
Czyżewskiego
Dąbrowskiego
Dębowa
Drzymały
Dworcowa
Fiszera
Golca
Grunwaldzka 1– 84
Jagiełły
Kazimierza Wielkiego
Kilińskiego
Kordeckiego
Kościuszki
Książąt Pomorskich
Lipowa
Mieszka I
Monte Cassino 12–60 parzyste
Monte Cassino 13–37 nieparzyste
Obr. Westerplatte 1–17
Ogrodowa
Parkowa
Piastów
Plac Konstytucji 3 Maja
Plac Zdrojowy
Poniatowskiego
Pułaskiego
Skłodowskiej
Sobieskiego
Traugutta
Władysława IV 1-19
Wojska Polskiego

3 Maja 1–73 nieparzyste
Architektów
Bitwy pod Płowcami
Emilii Plater
Głowackiego
Grunwaldzka 86–101
Hestii
Jana z Kolna 1–24
Joselewicza
Karlikowska
Króla Jana Kazimierza
Langiewicza
Łokietka
Mierosławskiego
Na wydmach
Okrzei
Plac Rybaków
Pogodna
Polna
Racławicka
Skarpowa
Sportowa
Syrokomli
Władysława IV 21–36

UWAGA: Jeżli termin odbioru odpadów przypada na dzień wolny od pracy odbiór nastąpi w dniu poprzedzającym lub następnym.

Zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna do 4 lokali

poniedziałek

Junaków,
Kaszubska,
Kolberga,
Kujawska,
Łowicka,
Łużycka,
Małopolska,
Obodrzyców.

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

4, 18

1, 15

1, 15, 29

12, 26

10, 24

7, 21

lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień

5, 19

2, 16, 30

13, 27

11, 25

8, 22

6, 20

poniedziałek

Chodowieckiego,
Kraszewskiego,
Księżycowa,
Malczewskiego,
Mazowiecka,
Okrężna,
Podgórna,
Sienkiewicza,
Słoneczna,
Tatrzańska,
Wejherowska.

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

11, 25

8, 22

8, 22

5, 19

3, 17, 31

14, 28

lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień

12, 26

9, 23

6, 20

4, 18

1, 15, 29

13, 27

wtorek

23 Marca,
1 Maja,
Abrahama,
Andersa,
Armii Krajowej 63-121 nieparzyste,
Armii Krajowej 66-112 parzyste,
Grottgera,
Konopnickiej 6-8,9-13,
Moniuszki,
Orzeszkowej,
Paderewskiego,
Piaskowa,
Prusa,
Struga,
Tuwima,
Zacisze,
Żeromskiego.

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

5, 19

2, 16

2, 16, 30

13, 27

11, 25

8, 22

lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień

6, 20

3, 17, 31

14, 28

12, 26

9, 23

7, 21

wtorek

Armii Krajowej 1-61,
Conrada,
Długosza,
Herberta,
Kasprowicza,
Kochanowskiego,
Konopnickiej 15-21,
Kopernika,
Mickiewicza,
Reymonta,
Słowackiego,
Wybickiego,
Wyspiańskiego.

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

12, 26

9, 23

9, 23

6, 20

4, 18

1, 15, 29

lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień

13, 27

10, 24

7, 21

5, 19

2, 16, 30

14, 28

środa

Monte Cassino 1-11,
Boczna,
Broniewskiego,
Jana z Kolna 26-37,
Krasickiego,
Leśna Polana,
Monte Cassino 1-11,
Niepodległości,
Podjazd,
Pokorniewskiego,
Poznańska,
Reja,
Rzemieślnicza,
Zamenhofa.

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

6, 20

3, 17

3, 17, 31

14, 28

12, 26

9, 23

lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień

7, 21

4, 18

1, 15, 29

13, 27

10, 24

8, 22

środa

Bałtycka,
Monte Cassino 39–63 nieparzyste,
Budzysza,
Ceynowy,
Chmielewskiego,
Goyki,
Haffnera,
Helska,
Leśna,
Majkowskiego,
Mokwy,
Morska,
Obrońców Westerplatte 18–39,
Powstańców Warszawy,
Sępia,
Smolna,
Świemirowska,
Winieckiego,
Zamkowa Góra.

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

13, 27

10, 24

10, 24

7, 21

5, 19

2, 16, 30

lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień

14, 28

11, 25

8, 22

6, 20

3, 17

1, 15, 29

czwartek

3 Maja 2–56 parzyste,
Bema,
Chopina,
Dębowa,
Fiszera,
Jagiełły,
Lipowa,
Obrońców Westerplatte 1–17,
Ogrodowa,
Pułaskiego,
Skłodowskiej,
Sobieskiego,
Władysława IV 1-19.

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

7, 21

4, 18

4, 18

1, 15, 29

13, 27

10, 24

lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień

8, 22

5, 19

2, 16, 30

14, 28

11, 25

9, 23

czwartek

Chrobrego,
Dąbrowskiego,
Drzymały,
Golca 2,
Grunwaldzka 1–84,
Kazimierza Wielkiego,
Kordeckiego,
Kościuszki,
Książąt Pomorskich,
Mieszka I,
Monte Cassino 12–60 parzyste,
Monte Cassino 13–37 nieparzyste,
Parkowa,
Poniatowskiego,
Traugutta.

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

14, 28

11, 25

11, 25

8, 22

6, 20

3, 17

lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień

1, 15, 29

12, 26

9, 23

7, 21

4, 18

2, 16, 30

piątek

Architektów,
Głowackiego,
Jana z Kolna 1–25,
Joselewicza,
Króla Jana Kazimierza,
Langiewicza,
Mierosławskiego,
Plac Rybaków,
Pogodna,
Racławicka,
Sportowa.

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

1, 15, 29

12, 26

12, 26

9, 23

7, 21

4, 18

lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień

2, 16, 30

13, 27

10, 24

8, 22

5, 19

3, 17, 31

piątek

3 Maja 1–73 nieparzyste,
Bitwy pod Płowcami,
Emilii Plater,
Grunwaldzka 86–101,
Karlikowska,
Łokietka,
Na wydmach,
Okrzei,
Polna,
Skarpowa,
Syrokomli,
Władysława IV 21–36.

styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec

8, 22

5, 19

5, 19

2, 16, 30

14, 28

11, 25

lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień

9, 23

6, 20

3, 17

1, 15, 29

12, 26

10, 24

UWAGA: Jeżli termin odbioru odpadów przypada na dzień wolny od pracy odbiór nastąpi w dniu poprzedzającym lub następnym.