Aktualności, komunikaty, statystyki

Aktualności

Nowy formularz na stronie

Przygotowaliśmy na stronie zom.sopot.pl nowy formularz umożliwiający wysłanie zlecenia zapotrzebowania na woreczki na odpady bio kuchenne (woreczki przeznaczone do koszyczków bio).

Informacje

Pojemniki na odpady zielone

W drugiej połowie marca wznowimy podstawianie pojemników na odpady zielone. Ich ilość jest dopasowana do pory roku i możliwości odbioru. Pojemniki podstawiane będą w czwartek, odbierane we wtorek. Zamówienia telefoniczne przyjmowane są w środy.

Komunikaty

Deklaracje firmowe

Od 1.01.2021 zmieniła się opłata za odbiór odpadów dla nieruchomości niezamieszkałych (firmy) co wiąże się z koniecznością złożenia deklaracji przez każdą firmę.

Komunikaty

Termin składania deklaracji

Przypominamy, że 10.02.2021 upłynął termin składania deklaracji aktualizujących opłatę za odbiór odpadów komunalnych na bazie zużycia wody za rok 2020.

Segregacja 2020

Sopocianie segregują. Wyniki segregacji poszczególnych frakcji zebranych w 2020 roku. Z racji charakteru umiejscowienia Sopotu królują odpady zielone.

Odpady 2020

Koło odpadów. Udział procentowy poszczególnych rodzajów odpadów w całości zebranych odpadów w 2020 roku.

Segregacja 2020

Wyniki odbioru odpadów wszystkich frakcji segregowanych w 2020 roku: szkło, plastik, papier, odpady zielone, budowlane i wystawki